Články v kategorii: Nominace na zápasy
NOMINACE na utkání HC PORUBA - HCO, 22.3.2016
publikováno 21.03.2016 (aktualizováno 22.03.2016)
KDY: středa, 22.3.2016, sraz 13.00, odjezd 13.15 hod.
KDE: OSTRAVA - PORUBA
NOMINACE: Ryšavý, Špunar - Zatloukal, Sedláček T., Sedláček P.,
Petřeková, Stratil, Radová, Ševčík, Zembol, Ruda, Masare, Fasner,
Havel, Pírek, Václavský, Soldán
TURNAJ V PLZNI
TERMÍN: 27. - ...
NOMINACE na utkání HCO - TŘINEC, 16.3.2016
publikováno 15.03.2016 (aktualizováno 12.03.2016)
KDY: středa, 16.3.2016, sraz 16.00, hra 17.00 hod.
KDE: OLOMOUC
NOMINACE: Ryšavý, Dubský - Zatloukal, Sedláček T., Sedláček P.,
Petřeková, Stratil, Ševčík, Zembol, Ruda, Masare, Fasner, Havel,
Pírek, Václavský, Soldán
TURNAJ V PLZNI
TERMÍN: 27. - 28.3.2016 (ODJEZD V ...
NOMINACE na utkání KRNOV - HCO, 12.3.2016
publikováno 08.03.2016 (aktualizováno 29.02.2016)
KDY: sobota, 12.3.2016, sraz 9.45, odjezd 10.00 hod.
KDE: KRNOV
NOMINACE: Ryšavý, Černakovič - Zatloukal, Sedláček T., Sedláček P.,
Petřeková, Stratil, Soldán, Zembol, Ruda, Masare, Fasner, Havel, Pírek,
Ševčík, Václavský
TURNAJ V PLZNI
TERMÍN: 27. - 28.3.2016 ...
NOMINACE na utkání HCO - METROPOLIA SILESIA, 6.3.2016
publikováno 04.03.2016 (aktualizováno 28.11.2015)
KDY: neděle 6.3.2016, sraz 14.30, hra 15.30 hod.
KDE: OLOMOUC
NOMINACE: Ryšavý, Dubský - Stratil, Sedláček T., Zatloukal, Petřeková,
Soldán, Fasner, Ruda, Masare, Václavský, Havel, Gronych, Pírek
NOMINACE na mistrovské utkání NOVÝ JIČÍN - HCO, 2.3.2016
publikováno 29.02.2016 (aktualizováno 11.09.2015)
KDY: středa, 2.3.2016, sraz 12.45. odjezd 13.00 hod.
KDE: NOVÝ JIČÍN
NOMINACE: Ryšavý, Špunar - Vinter, Sedláček P., Sedláček T., Petřeková,
Václavský, Zembol, Havel, Masare, Fasner, Pírek, Ševčík, Ruda, Soldán
NE ...
NOMINACE na mistrovské utkání HC PŘEROV - HCO, 29.2.2016
publikováno 28.02.2016 (aktualizováno 03.09.2015)
KDY: pondělí, 29.2.2016, sraz 13.00, odjezd 13.15 hod.
KDE: PŘEROV
NOMINACE: Ryšavý, Špunar - Vinter, Sedláček P., Sedláček T., Petřeková,
Václavský, Zembol, Havel, Masare, Fasner, Pírek, Ševčík, Ruda, Soldán
NOMINACE na mistrovské utkání HC NOVÝ JIČÍN - HCO, 2.3.216
KDY: středa, ...
NOMINACE na mistrovské utkání HCO - HC HAVÍŘOV, 27.2.2016
publikováno 25.02.2016 (aktualizováno 16.03.2015)
KDY: sobota, 27.2.2016, sraz 15.15, hra cca 16.30 hod.
KDE: OLOMOUC
NOMINACE: Ryšavý, Černakovič - Zatloukal, Sedláček T., Stratil, Petřeková,
Václavský, Zembol, Havel, Masare, Fasner, Pírek, Gronych, Soldán
29.2.2016 PO ...
NOMINACE na mistrovské utkání HCO - HC PROSTĚJOV, 24.2.2016
publikováno 23.02.2016 (aktualizováno 04.03.2015)
KDY: středa, 24.2.2016, sraz 16.00, hra 17.00
KDE: OLOMOUC
NOMINACE: Ryšavý, Dubský - Zatloukal, Sedláček T., Stratil, Sedláček P.,
Petřeková, Ševčík, Zembol, Ruda, Masare, Fasner, Pírek, Václavský,
Soldán
27.2.2016 &nb SO 16.30 HCO - ...
NOMINACE na mistrovské utkání HCO - ORLOVÁ, 17.2.2016
publikováno 16.02.2016 (aktualizováno 25.10.2014)
KDY: středa, 17.2.2016, sraz 16.00, hra 17.00 hod.
KDE: OLOMOUC
NOMINACE: Ryšavý, Černakovič - Zatloukal, Sedláček P., Sedláček T.,
Stratil, Petřeková, Václavský, Fasner, Havel, Ruda, Zembol, Masare,
Ševčík, Soldán
24.2.2016 ST ...
NOMINACE na mistrovské utkání M.SILESIA - HCO, 14.2.2016
publikováno 12.02.2016
KDY: neděle,14.2.2016, sraz 9.00, odjezd 9.15
KDE: JASTRZEBIE
NOMINACE: Ryšavý, Dubský - Zatloukal, Říha, Sedláček T., Stratil,
Václavský, Fasner, Havel, Ruda, Zembol, Masare, Ševčík, Gronych
NOMINACE na mistrovské utkání HCO - ŠUMPERK, 11.2.2016
publikováno 10.02.2016
KDY: čtvrtek 11.2.2016, sraz 16.00, hra 17.00 hod.
KDE: OLOMOUC
NOMINACE: Ryšavý, Černakovič - Stratil, Říha, Zatloukal, Sedláček T.,
Vinter, Václavský, Fasner, Havel, Ruda, Zembol, Masare, Ševčík, Gronych
NE 14.2. ...
NOMINACE na mistrovské utkání HCO - HC ROŽNOV, 28.1.2016
publikováno 27.01.2016
KDY: čtvrtek, 28.1.2016, sraz 16.00, hra 17.00 hod.
KDE: OLOMOUC
NOMINACE: Ryšavý, Dubský - Petřeková, Říha, Zatloukal, Sedláček P.,
Stratil, Sedláček T., Václavský, Fasner, Havel, Ševčík, Zembol, Pírek,
Soldán, Ruda, Masare
SO 6.2. ...
NOMINACE na mistrovské utkání HC UNIČOV - HCO, 26.1.2016
publikováno 25.01.2016
KDY: úterý, 26.1.2016, sraz 13.00, odjezd 13.15 hod.
KDE: UNIČOV
NOMINACE: Ryšavý, Černakovič - Petřeková, Říha, Zatloukal,
Sedláček P., Stratil, Sedláček T., Václavský, Fasner, Havel,
Ševčík, Zembol, Pírek, Soldán, Masare
ČT 28.1. ...
NOMINACE na mistrovské utkání SK KARVINÁ - HCO, 10.1.2016
publikováno 08.01.2016
KDY: neděle, 10.1.2016, sraz 7.00, odjezd 7.15 hod.
KDE: KARVINÁ
NOMINACE: Ryšavý, Černakovič - Stratil, Zatloukal, Sedláček T., Říha,
Petřeková, Sedláček P., Ruda, Zembol, Václavský, Gronych, Soldán,
Ševčík, Masare, Fasner, Pírek
16.1 2016 ...
NOMINACE na mistrovské utkání HCO - HC STUDÉNKA, 21.12.2003
publikováno 20.12.2015
KDY: pondělí, 21.12.2015, sraz 15.45., hra 17.00 hod.
KDE: OLOMOUC
NOMINACE: Ryšavý, Dubský - Stratil, Zatloukal, Sedláček T., Sedláček P.,
Zembol, Ruda, Havel, Ševčík, Masare, Fasner, Václavský, Pírek
Mistrovský zápas LHK PROSTĚJOV - HCO, 16.12.2015
publikováno 15.12.2015
KDY: středa 16.12.2015, sraz 13.15, odjezd 13.30
KDE: PROSTĚJOV
NOMINACE: Ryšavý, Černakovič - Petřeková, Sedláček T., Zatloukal,
Stratil, Sedláček P., Václavský, Zembol, Ruda, Masare, Fasner. Havel,
Ševčík, Pírek
TURNAJ V LITVÍNOVĚ
19.12.2015
SRAZ &nb 8.00 ...
NOMINACE na mistrovské utkání HCO - HC SLEZAN OPAVA, 12.12.2015
publikováno 11.12.2015
KDY: sobota, 12.12.2015, sraz 16.45, hra 17.45 hod.
KDE: OLOMOUC
NOMINACE: Ryšavý, Dubský - Petřeková, Sedláček P., Stratil, Sedláček T.,
Masare, Zembol, Ruda, Václavský, Fasner, Havel
ST 16.12.2015 &nbs 17.00 ...
NOMINACE na mistrovské utkání HCO - HC RT TORAX PORUBA, 5.12.2015
publikováno 04.12.2015
KDY: sobota, 5.12.2015, sraz 16.00, hra 17.00 hod.
KDE:OLOMOUC
NOMINACE: Ryšavý, Černakovič - Petřeková, Sedláček T., Sedláček P.,
Zatloukal, Soldán, Zembol, Ruda, Václavský, Fasner, Havel, Gronych
TURNAJ V LITVÍNOVĚ
19. a 20.12.2015 se zúčastníme turnaje v ...
NOMINACE na mistrovské utkání HC TŘINEC - HCO, 29.11.2015
publikováno 27.11.2015
KDY: neděle, 29.11.2015, sraz 6.30, odjezd 6.45 hod.
KDE: TŘINEC
NOMINACE: Ryšavý, Dubský - Petřeková, Sedláček T., Sedláček P.,
Zatloukal, Pírek, Zembol, Ruda, Václavský, Fasner, Havel
NEDĚLE, 29.11. 11.00 HC OCEL. TŘINEC - ...
NOMINACE na mistrovské utkání HCO - HK KRNOV, 25.11.2015
publikováno 24.11.2015
KDY: středa, 25.11.2015, sraz 16.00. hra 17.00 hod
KDE: OLOMOUC
NOMINACE: Ryšavý, Černakovič - Sedláček T., Sedláček P., Zatloukal,
Moša, Havel, Fasner, Ševčík, Václavský, Zembol, Ruda, Pírek, Soldán
NEDĚLE, 29.11. 11.00 HC ...
NOMINACE na mistrovský zápas HC AZ HAVÍŘOV - HCO, 11.11.2015
publikováno 10.11.2015
KDY: středa 11.11.2015, sraz: 13.15. odjezd 13.30
KDE:HAVÍŘOV
NOMINACE: Ryšavý, Dubský - Zatloukal, Sedláček T., Stratil, Říha, Havel,
Fasner, Masare, Václavský, Zembol, Ruda, Pírek, Ševčík
ST 11.11. ...
NOMINACE na mistrovské utkání HCO - NOVÝ JIČÍN, 7.11.2015
publikováno 06.11.2015
KDY: sobota, 7.11.2015, sraz 13.00, hra 14.00 hod.
KDE: OLOMOUC
NOMINACE: Ryšavý, Černakovič - Zatloukal, Sedláček T., Stratil,
Říha, Havel, Fasner, Masare, Václavský, Zembol, Ruda, Pírek,
Přecechtěl
ST 11.11. ...
NOMINACE na mistrovské utkání HC ČERNÍ VLCI - HCO, 4.10.2015
publikováno 02.10.2015
KDY:neděle, 4.10.2015, sraz 7.45, odjezd 8.00, hra 12.30 hod.
KDE: ROŽNOV
NOMINACE: Ryšavý, Dubský - Stratil, Sedláček P., Zatloukal, Říha,
Ruda, Zembol, Václavský, Masare, Fasner, Havel, Soldán, Pírek
SO   ...
NOMINACE na mistrovské utkání HC VÍTKOVICE - HCO, 16.9.2015
publikováno 14.09.2015
KDY: středa, 16.9.2015, sraz 12.30, odjezd 12.45, hra 17.00 hod.
KDE:VÍTKOVICE
NOMINACE: Ryšavý, Dubský - Stratil, Sedláček T., Zatloukal,
Sedláček P., Ruda, Zembol, Václavský, Masare. Fasner, Havel,
Petřeková, Ševčík, Pírek
NOMINACE na mistrovské utkání HCO - HC ...
NOMINACE na mistrovské utkání HC STUDÉNKA - HCO, 12.9.2015
publikováno 09.09.2015
KDY: sobota, 12.9.2015, sraz 7.45, odjezd 8.00, hra 12.00 hod.
KDE: STUDÉNKA
NOMINACE: Ryšavý, Černakovič - Stratil, Sedláček T., Zatloukal,
Říha, Soldán, Václavský, Masare-, Fasner, Havel, Petřeková, Pírek
Ruda
NOMINACE na mistrovské utkání HCO - HC UNIČOV, 3.9.2015
publikováno 31.08.2015
KDY: čtvrtek, 3.9.2015, sraz 16.00, hra 17.00 hod.
KDE: Olomouc
NOMINACE: Ryšavý, Dubský - Stratil, Sedláček T., Zatloukal, Sedláček P.,
Masare, Zembol, Václavský, Petřeková, Fasner, Havel, Ševčík, Pírek &nb
NOMINACE NA TURNAJ V PŘEROVĚ
publikováno 12.08.2015
KDY: sobota, 15.8.2015, sraz 9.00, hra 10.00 hod.
KDE: PŘEROV
NOMINACE:
SOBOTA: Ryšavý, Špunar
NEDĚLE: Ryšavý, Černakovič
SOBOTA + NEDĚLE: Sedláček P., Stratil, Zatloukal, Petřeková,
Sedláček T., Václavský, Zembol, Ruda, Masare, Fasner, Pírek, Ševčík
NOMINACE na mistrovské utkání HC TŘEBÍČ - HCO, 16.3.2015
publikováno 05.03.2015
KDY: pondělí 16.3.2015, sraz 11.45, odjezd 12.00
KDE: TŘEBÍČ
NOMINACE: Dubský, Černakovič - Sedláček T., Stratil, Zatloukal,
Sedláček P., Ševčík, Fasner, Havel, Masare, Václavský, Pírek, Pryč,
Zembol
TURNAJ V MARIBORU JE ZRUŠEN. NOVĚ SE POJEDE
DO LITVÍNOVA, V TERMÍNU ...
NOMINACE na mistrovské utkání HCO - HC KOMETA BRNO, 3.3.2015
publikováno 02.03.2015
KDY: úterý, 3.3.2015, sraz 15.45, hra 16.45 hod.
KDE: OLOMOUC
NOMINACE: Ryšavý, Špunar - Sedláček T. Stratil, Zatloukal, Sedláček P.,
Ševčík, Fasner, Havel, Petřeková, Václavský, Masare, Pírek, Zembol, Pryč
V ÚTERÝ RÁNO (6.00-7.00) MAJÍ TRÉNINK TI, CO NEHRAJÍ ZÁPAS
NOMINACE na ...
NOMINACE na mistrovské utkání HCO - HC ZUBR PŘEROV, 17.2.2015
publikováno 16.02.2015
KDY: úterý, 17.2.2015, sraz 15.00, hra 16.00 hod.
KDE: OLOMOUC
NOMINACE: Ryšavý, Špunar - Sedláček T., Zatloukal, Stratil, Sedláček P.,
Ševčík, Fasner, Havel, Václavský, Masare, Pírek, Zembol, Pryč
NOMINACE na mistrovské utkání HCO - HC HAVL.BROD., 7.2.2015
publikováno 06.02.2015
KDY: sobota, 7.2.2015, sraz 10.30, hra 11.30
KDE: OLOMOUC
NOMINACE: Ryšavý,Špunar - Stratil, Zatloukal, Pryč, Sedláček P.,
Sedláček T., Fasner, Masare, Petřeková, Pírek, Ševčík, Václavský, Zembol
NOMINACE na mistrovské utkání HCO - HC TŘEBÍČ, 31.1.2015
publikováno 30.01.2015
KDY: sobota, 31.1.2015, sraz 10.30, hra 11.30
KDE: OLOMOUC
NOMINACE: Špunar - Sedláček T., Zatloukal, Pryč, Sedláček P.,
Ševčík, Fasner, Havel, Petřeková, Václavský, Masare, Pírek, Zembol
NOMINACE na mistrovské utkání HC JIHLAVA - HCO, 18.1.2015
publikováno 16.01.2015
KDY: neděle, 18.1.2015, sraz 10.45, odjezd 11.00 hod.
KDE: JIHLAVA
NOMINACE: Ryšavý, Špunar - Sedláček T., Zatloukal, Stratil, Sedláček P.,
Ševčík, Fasner, Havel, Petřeková, Václavský, Masare, Zembol
NOMINACE na mistrovské utkání HC KOMETA BRNO - HCO, 3.1.2015
publikováno 02.01.2015
KDY: sobota, 3.1.2015, sraz 13.00 hod., odjezd 13.15 hod.
KDE: KOMETA BRNO
NOMINACE: Ryšavý, Špunar - Sedláček T., Zatloukal, Stratil. Sedláček P.,
Ševčík, Fasner, Havel, Petřeková, Václavský, Masare, Pírek, Zembol, Pryč
Mistrovské utkání HC ZLÍN - HCO, 17.11.2014
publikováno 17.11.2014
VÁNOČNÍ TURNAJ V MLADÉ BOLESLAVI
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
BK MLADÁ BOLESLAV I
BK MLADÁ BOLESLAV II
HC LETCI LETŇANY
HC ČESKÉ BUDĚJOVICE
HC OLOMOUC
HC ŠEVCI ZLÍN
HRACÍ DOBA: 3 x 15 min. čistého času bez úpravy ledu
SYSTÉM HRY: každý s každým
CENA: 2.000 Kč/hráč
cena zahrnuje: ...
NOMINACE na mistrovské utkání HCO - HC KOMETA BRNO, 15.11.2014
publikováno 14.11.2014
KDY: sobota, 14.11.2014, sraz 10.30, hra 11.30 hod.
KDE: ZS OLOMOUC
NOMINACE: Ryšavý - Stratil, Zatloukal, Sedláček P., Pryč, Ševčík,
Fasner, Havel, Petřeková, Václavský, Masare, Pírek
5. TŘÍDA - NOMINACE na ligové utkání HCO - HK NOVÝ JIČÍN, 9.11.2014
publikováno 07.11.2014
Sraz: 9:00
Hra: 10:00
Nominace: Špunar, Dubský - Padevět, Moša, Polcr, Přidal, Berka, Přibík, Szabó, Peštuka, Kočiřík, Izák, Pryč, Pírek, Sedláček P., Ševčík, Navrátil
NOMINACE na mistrovské utkání HCO - HC ZUBR PŘEROV, 29.10.2014
publikováno 28.10.2014
KDY: středa 29.10.2014, sraz 14.00, hra 15.00 hod.
KDE: OLOMOUC
NOMINACE: Ryšavý, Špunar - Sedláček T., Zatloukal, Stratil,
Sedláček P., Ševčík, Fasner, Havel, Petřeková, Václavský,
Masare, Zembol
NOMINACE na mistrovské utkání HC WARRIOR BRNO - HCO, 27.10.2014
publikováno 26.10.2014
KDY: pondělí, 27.10.2014, sraz 6.45, odjezd 7.00
KDE: ZS WARRIOR BRNO
NOMINACE: Ryšavý, Špunar - Sedláček T., Zatloukal, Stratil,
Sedláček P., Ševčík, Fasner, Havel, Petřeková, Václavský,
Masare, Zembol
NOMINACE na zápas HCO - HAVLÍČKŮV BROD, 26.10.2014
publikováno 24.10.2014
KDY: neděle 27.10.2014, sraz 9.45, hra 10.45
KDE: ZS OLOMOUC
NOMINACE: Ryšavý, Špunar - Sedláček T., Zatloukal, Stratil,
Sedláček P., Ševčík, Fasner, Havel, Petřeková, Václavský,
Masare, Zembol
MISTROVSKÝ ZÁPAS HCO - HC TŘEBÍČ, 19.10.2014
publikováno 17.10.2014
KDY: neděle, sraz 13.30, hra 14.30
KDE: ZS OLOMOUC
NOMINACE: Ryšavý,Špunar - Sedláček T., Zatloukal, Stratil,
Sedláček P, Ševčík, Fasner, Havel, Petřeková, Václavský, Masare,
Pírek, Zembol, Pryč
NOMINACE na mistrovské utkání HCO - HC JIHLAVA,11.10.2014
publikováno 10.10.2014
KDY: sobota 11.10.2014, sraz 10.45, odjezd 11.00
KDE: ZS Jihlava
NOMINACE: Ryšavý - Sedláček T., Zatloukal, Stratil, Sedláček P., Ševčík,
Fasner, Havel, Petřeková, Václavský, Masare, Pírek, Zembol
5. třída - NOMINACE na mistrovské utkání HCO - HC ZUBR PŘEROV, 12.10.2014
KDY: neděle ...
NOMINACE na mistrovské utkání HCO - HC PSG ZLÍN, 4.10.2014
publikováno 03.10.2014
KDY: sobota, 4.10.2014, sraz 13.30 hod., hra 14.30 hod.
KDE: ZS OLOMOUC
NOMINACE: Ryšavý, Špunar - Sedláček T., Zatloukal, Stratil, Sedláček P.,
Ševčík, Fasner, Havel, Petřeková, Václavský, Masare, Pírek, Zembol, Pryč
NOMINACE na mistrovské utkání HC KOMETA BRNO - HCO, 27.9.2014
publikováno 26.09.2014
KDY: sobota 27.9.20104, sraz: 12.45 (nutno dodržet, jak začne Jen počkej
zajíci, tak už se dovnitř nikdo nedostane), odjezd 13.00 !!!
KDE: ZS KOMETA BRNO
NOMINACE: Ryšavý, Špunar - Sedláček T., Zatloukal, Stratil, Sedláček P.,
Ševčík, Fasner, Havel, Petřeková, Václavský, Masare, Pírek, Zembol, ...
5. třída - MISTROVSKÝ ZÁPAS HC SLEZAN OPAVA - HCO, 23.9.2014
publikováno 22.09.2014
ZS Opava
Sraz: 12:15, Odjezd: 12:30
Černakovič, Dubský - Sedláček P., Padevět, Pryč, Moša, Polcr, Sedláček T., Berka, Navrátil, Přibík, Ševčík, Izák, Szabó, Kočiřík, Peštuka, Přidal
Kdo mi ještě nedal vědět, že veze kluky sám autem, ať mi napíše sms (777 136 565).
Díky ...
NOMINACE na mistrovské utkání HCO - HC WARRIOR BRNO, 21.9.2014
publikováno 19.09.2014
KDY: neděle 21.9.2014, sraz 13.00 hod., hra 14.00 hod.
KDE: ZS OLOMOUC
NOMINACE: Ryšavý, Špunar - Sedláček T., Zatloukal, Stratil, Sedláček P.,
Ševčík, Fasner, Havel, Petřeková, Václavský, Masare, Pírek, Zembol, Pryč
NOMINACE na přátelské utkání HC OPAVA - HCO, 28.8.2014
publikováno 27.08.2014
KDY: čtvrtek, 28.8.2014, sraz 7.45 hod., odjezd 8.00 hod., hra 10.30 hod.
KDE: ZS KRAVAŘE
NOMINACE: Ryšavý - Stratil, Zatloukal, Sedláček T., Sedláček P.,, Ševčík,
Fasner, Havel, Petřeková, Václavský, Masare, Pírek, Zembol, Pryč
200,- kč na autobus
NOMINACE na přátelské utkání HCO - HC OPAVA, 25.8.2014
publikováno 24.08.2014
KDY: pondělí, 25.8.2014, sraz 10.00, hra 11.00 hod.
KDE: ZS OLOMOUC
NOMINACE: Ryšavý - Sedláček T., Zatloukal, Pryč, Stratil, Zembol, Fasner,
Havel, Pírek, Václavský, Petřeková, Ševčík, Sedláček P.
Kategorie: hokej - lední
Návštěv: 94773
Dnes: 0
Online: 1